Kontakt

Om Trollheimsporten

Nettportalen trollheimsporten.no hører hjemme i Rindal i Trøndelag. Siden 2000 har den vært en viktig kilde til informasjon og nyheter fra lokalsamfunnene i Rindal og Surnadal. Trollheimsporten har en sterk posisjon og spiller en viktig samfunnsrolle i nettportalens dekningsområde. I dagens medielandskap er Trollheimsporten en unik aktør, med blikk for det nære og lokale.

I bunnen for Trollheimsportens virksomhet ligger en godt forankret, rullerende strategiplan. Vi er, og ønsker å være en medlemsbasert nettportal, som profilerer medlemmene våre på en god måte. Nettportalen formidler nyheter om stort og smått som skjer i distriktet. Nyhetssaker med bra innhold er vår største verdi, og alle saker skal være gratis tilgjengelig for alle leserne våre.

Trollheimsporten AS eies i dag av Rindal Næringsforum med ca.53 prosent av aksjene, stiftelsen Lokalt løft med ca. 28%, Rindal kommune ca. 14% og Talgø Møretre og Kjells VVS med ca. 2,5 % hver.

Trollheimsporten AS er i sterk, positiv utvikling, med en omsetning på rundt to millioner kroner, seks - sju millioner sidevisninger i året og i underkant av 300 medlemmer. Per i dag består redaksjonen av totalt 10-15 ansatte, hvor av to på heltid.

Trollheimsporten har folk på vakt hver dag.

Vakta når du på e-post vakt@trollheimsporten.no

Ansatte:

Daglig leder:

Bård Inge Romundstad
Bosted: Rindal
E-post: baard.inge@trollheimsporten.no
Tlf: 40230945

Redaksjonelt ansvarlig:

Sigrid Skjølsvold
Bosted: Rindal
E-post: sigrid@trollheimsporten.no
Tlf: 48095293

Vaktmedarbeider/skribent:

Gunn Elin Røen
Bosted: Surnadal
E-post: gunn.elin@trollheimsporten.no
Tlf: 98890185

Vaktmedarbeider/skribent:

Sara By Marhaug
Bosted: Surnadal
E-post: sara@trollheimsporten.no
Tlf: 97566963

Vaktmedarbeider/skribent:

Maria Fiske Eliassen - FOR TIDEN I PERMISJON
Bosted: Øvre Surnadal
E-post: maria@trollheimsporten.no
Tlf: 47010316

Skribent:

Lisa Forslund
Lisa Forslund

Lisa Forslund
Bosted: Surnadal
E-post: forslund.lisa01@gmail.com
Tlf: 93039117

Skribent:

Lene Merete Kirkholt Moen
Bosted: Rindal
e-post: lenemerete.kirkholt@hotmail.com
Tlf: 95405428

Skribent:

Jens Settemsdal
Bosted: Surnadal
E-post: jens.settemsdal@gmail.com
Tlf: 93241033

Skribent:

Ivan Lorgen
Bosted: Rindal
E-post: ivanlo05@outlook.com
Tlf: 95215841

Skribent:

Camilla Hyttebakk
Bosted: Rindal
E-post: camhytt@gmail.com
Tlf: 91138110

Skribent:

Sunniva Halvorsen
Bosted: Surnadal
E-post: sunnivahalvorsen@hotmail.com
Tlf: 92401136

Skribent:

Eli Solvik
Bosted: Rindal
E-post: apriliadamen@gmail.com
Tlf: 95138585

Skribent:

Ole Trygve Foseide
Bosted: Rindal
E-post: ole.trygve.foseide@gmail.com
Tlf: 97682829

Skribent:

Karstein Mauset
Bosted: Rindal
E - post: post@kmservice.no
Tlf: 92633817

Powered by Labrador CMS