Lørdag
Lørdag Lette snøbyger
-1°
Lette snøbyger
Lett bris
Søndag
Søndag Skyet
Skyet
Flau vind
Hjortefigur (1)

Resultater fra Øvre Surnadalsstevnet

Øvre Surnadal skytterlag arrangerte åpent feltstevne søndag, i ganske frisk vind. 39 deltagere stilte, og på tross av mye vind ble det mange gode resultater, melder skytterlaget.


Her er resultatene fra stevnet:


Mesterskap

Klasse 2-5+V55+EJ:
1. Egil Magne Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra  30/21
2. Ingar Waag, Surnadal  30/21
3. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør)  30/16
4. Emil Buvarp, Øvre Surnadal  30/14
5. Lars Myrset, Eidsvåg og Eidsøra  29/13
6. Arnfinn Berdal, Rindal  28/13
7. Trond Gullik Mikkelsen, Surnadal  28/12
8. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal  27/16
9. Vegar Bakken, Moltustranda og Larsnes  27/14
10. Arne Robert Skaslien, Opdal og Midtbygden  27/13
11. Ole Kristian Brønstad, Lomundal  26/16
12. Bernt Ole Moen, Øvre Surnadal  26/13
13. John Nordvik, Surnadal  25/14
14. Hanne Waag, Surnadal  25/10
15. Sigbjørn Hausberg, Surnadal  22/08
16. Tore Mogset, Rindal  20/10
17. Birger Meistad, Orkla  19/11
18. Eva Karin Tilset, Opdal og Midtbygden  16/05
19. Jon Sæterbø, Surnadal  15/04
20. Ørjan Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden  14/03


Hovedskyting

Klasse 5:
1. Egil Magne Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra  30/21
2. Ingar Waag, Surnadal  30/21
3. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør)  30/16
4. Lars Myrset, Eidsvåg og Eidsøra  29/13
5. Arnfinn Berdal, Rindal  28/13
6. Sigbjørn Hausberg, Surnadal  22/08
7. Birger Meistad, Orkla  19/11

Klasse 4:
1. Trond Gullik Mikkelsen, Surnadal  28/12
2. Vegar Bakken, Moltustranda og Larsnes  27/14
3. John Nordvik, Surnadal  25/14
4. Hanne Waag, Surnadal  25/10

Klasse 3:
1. Emil Buvarp, Øvre Surnadal  30/14
2. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal  27/16
3. Bernt Ole Moen, Øvre Surnadal  26/13

Klasse 2:
1. Ole Kristian Brønstad, Lomundal  26/16
2. Tore Mogset, Rindal  20/10
3. Eva Karin Tilset, Opdal og Midtbygden  16/05

J, 16-17 år:
1. Erling Waag, Surnadal  28/16

ER, 14-15 år:
1. Rune Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes  24/05
2. Marius Mikkelsen, Surnadal  21/08

R, 11-13 år:
1. Christian Moen Hårstad, Surnadal  29/03
2. Iver Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes  25/07
3. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda & Skaala  24/13

NU, -15 år:
1. Tor Asbjørn Karlsen, Surnadal

V55:
1. Arne Robert Skaslien, Opdal og Midtbygden  27/13

V65:
1. Kurt Otnes, Valsøyfjord  30/27
2. Bjørn Heggset, Surnadal  30/11
3. Even Langli, Rindal  29/19
4. Jarle Foss, Bæverdalen  28/14

V73:
1. Steinar Løseth, Rindal  30/19
2. Birger Indreiten, Halsa (Nordmør)  29/21
3. Ludvik Gravem, Sunndal  28/23
4. Jostein W. Hoseth, Rennebu  26/14
5. Leif Fugelsøy, Øvre Surnadal  23/12
6. John Isvik, Surnadal  19/02

EJ, 18 år:
1. Jon Sæterbø, Surnadal  15/04
2. Ørjan Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden  14/03

NV, 16+ år:
1. Steinar Møller, Rindal  24/05