Tirsdag
Tirsdag Skyet
Skyet
Svak vind
Onsdag
Onsdag Delvis skyet
Delvis skyet
Flau vind

Velkommen til Trollheimsporten

Nettstedet Trollheimsporten hører hjemme i Rindal på Nordmøre. Portalen, som kom på lufta 15. november 2000, var et samarbeidsprosjekt mellom næringsliv, foreningsliv og Rindal kommune. Trollheimsporten ble fra 15.12.2006 organisert som et aksjeselskap og utvidet i 2010 dekningsområdet til også å omfatte Surnadal.

Trollheimsporten AS eies i dag av Rindal Næringsforum med 50 prosent og sommeren 2009 ble aksjekapitalen oppskrevet fra 100 000 kroner til 1,2 millioner kroner med en rettet emisjon mot eierne - Rindal Næringsforum. I tillegg til forumet er Rindal kommune, Lokalt Løft, T-Komponent AS og Kjells VVS AS eiere av 50 prosent av aksjene i Trollheimsporten AS.

I 2016 og 2017 består styret i Trollheimsporten av Bettina Røen Helgetun (leder), Mildrid Kattem Aune, Marit Mogset, Pål Sande og Åse Børset.

Vi kontaktes på redaktor@trollheimsporten.no. Ei redaktørgruppe har ansvar for oppdatering av nyheter og anna stoff i portalen.

Hovedredaktør er Eva S. Rønning: eva@trollheimsporten.no

Medredaktørene er Ole Trygve Foseide, Gine Moen Kirkholt, Sigrid Skjølsvold, Hilde Staveli Solli, Kamilla Bakk Solligård, Mari Vattøy og Ingrid Kvendset Fiske. 

Redaktørgruppen kan kontaktes på følgende epostadresser: redaktor@trollheimsporten.no - mari@trollheimsporten.no - sigrid@trollheimsporten.no - ole@trollheimsporten.no - gine@trollheimsporten.no - ingrid@trollheimsporten.no - hilde@trollheimsporten.no.

Tips en venn Skriv ut