Lørdag
Lørdag Delvis skyet
Delvis skyet
Flau vind
Søndag
Søndag Klarvær
Klarvær
Stille
Logo Øvre Surnadal skyttarlag[1]

Øvre Surnadal skytterlag melder:

Resultater kretskarusell i skyting

Øvre Surnadal skytterlag arrangerte i dag kretskarusell i feltskyting. Stevnet ble arrangert i området rundt Mo skule og 34 skyttere deltok.

Kretskarusell 1. Runde Øvre Surnadal Skytterlag

Mesterskap

Grovfelt 30-skudd - 30-skudd kl. 3-5: 1. Ole Kristian Brønstad, Lomundal  30/20, 2. Hanne Waag, Surnadal  30/20, 3. Bernt Ole Moen, Øvre Surnadal  30/19, 4. Ingar Waag, Surnadal  30/19, 5. Arnfinn Berdal, Rindal  30/17, 6. Kurt Otnes, Valsøyfjord  30/16, 7. Sigbjørn Hausberg, Surnadal  29/19, 8. Emil Buvarp, Øvre Surnadal  27/14, 9. Erik Gravem, Surnadal  27/04, 10. Alf Erik Bolme, Rindal  25/10.

Hovedskyting

Klasse 5: 1. Ingar Waag, Surnadal  30/19, 2. Arnfinn Berdal, Rindal  30/17, 3. Kurt Otnes, Valsøyfjord  30/16.

Klasse 4: 1. Hanne Waag, Surnadal  30/20, 2. Sigbjørn Hausberg, Surnadal  29/19, 3. Erik Gravem, Surnadal  27/04.

Klasse 3: 1. Ole Kristian Brønstad, Lomundal  30/20, 2. Bernt Ole Moen, Øvre Surnadal  30/19, 3. Emil Buvarp, Øvre Surnadal  27/14, 4. Alf Erik Bolme, Rindal  25/10, 5. Thomas Fossen, Valsøyfjord  21/08.

Klasse 2: 1. Grim Sæterbø, Hjelmen  15/05.

Junior: 1. Hans Øie Bævre, Bæverdalen  30/26, 2. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal  29/21.

Eldre rekrutt: 1. Ole Dalsegg, Øvre Surnadal  30/19, 2. Erling Waag, Surnadal  29/27, 3. Håvard Mikkelsen, Surnadal  18/04.

Rekrutt: 1. Marius Mikkelsen, Surnadal  26/02.

Aspirant: 1. Jon Sæterbø, Surnadal .

V55: 1. Bjørn Snekvik, Bæverdalen  29/18, 2. Oddbjørn Bolme, Rindal  24/07, 3. Even Langli, Rindal  23/08, 4. Ivar Maalen, Surnadal  19/07, 5. Bjørn Heggset, Surnadal  17/07.

V65: 1. Stein Olav Gravem, Surnadal  30/25, 2. Aksel Gravvold, Bæverdalen  30/20.

V73: 1. Jon Oren, Surnadal  30/24, 2. Leif Peder Fugelsøy, Øvre Surnadal  29/13, 3. Helge Bævre, Bæverdalen  29/10, 4. Birger Indreiten, Halsa (Nordmør)  28/22, 5. John Isvik, Surnadal  26/13.

Jeger: 1. Bård Halgunset, Rindalsskogen  30/16, 2. Lars Moe Løset, Rindal  28/11, 3. Stein Olsvik, Rindal  26/13.

Tips en venn Skriv ut