Torsdag
Torsdag Snø
-5°
Snø
Lett bris
Fredag
Fredag Delvis skyet
-4°
Delvis skyet
Lett bris

Register over bedrifter

Her finner du bransjeregister for alle bedrifter og næringer på Trollheimsporten

 

Firmanavn                                           Telefon                              E-post

Firmanavn Telefonnummer E-postadresse
#5 og og Inc. 71 65 74 40 bente.edvardsen@svorka.net
3 Venner DA 453 97 224 kafe.3venner@svorka.net
A. Kvam AS 71 66 42 00 ingrid@alfkvam.no
A. Negaard AS 928 44 878 post@anegaard.no
AG-Tre AS 72 49 84 85 ag@agtre.no
Amfi Surnadal 71 65 75 42 post@amfi.no
Amfora Design 934 35 287
AS Elektro 71 66 23 52 as-ele@online.no
Auto R-65 Rindal AS 71 66 57 70  
Bakken Helse AS 457 85 501 post@bakkenhelse.no
Bergmoen Snekkerverksted 71 66 53 37 bergmoen@online.no
Bolme Pensjonat 71 66 40 50 post@bolmepensjonat.no
Bunnpris Rindal 71 66 67 10  john-inge.aandal@bunnpris.no
Bygger'n Rindal - Rindal Byggevare 71 66 41 60  
Byggefirma Olav Haugen - Norgeshus 952 45 756 hallvard.haugen@norgeshus.no
Byggmakker Surnadal 71 65 79 50  bmsurnadal@talgo.no
Bøfjorden Sag 71 66 33 00 post@bofjorden.no
Børset Bakeri AS 474 50 571  
Børset Bygg AS 464 74 807  
Bårdshaugen Barnehage AS 71 65 58 00 post@surnadal.kommune.no
Cafe Dan 948 17 020  
Comfort Surnadal - Surnadal Varme og Sanitær 917 01 668 surnadal@comfort.as
Consto AS Surnadal 480 78 990 hans.kristian.seterlund@consto.no
Coop Faghandel Surnadal    
Coop Prix Rindal, Elektro, Jernvare og Sport 1   rindal@prix.coop.no
Costa Blanca Bolig (0034) 966 276 905 info@costablancabolig.com
Datasenteret Surnadal AS   post@datasentret.no
Deltrans AS 71 66 65 30 deltrans@online.no
Design by Marte Helgetun 930 22 838 marte@helgetun.no
Din hud 951 19 521  
Eiksenteret Surnadal 909 92 004 iver.magne.nes@eiksenteret.com
El-Co AS 71 66 46 30 post@el-co.no
El-Watch AS 71 66 69 08 office@el-watch.com
Elshaug Renhold 916 81 559 greteelshaug@gmail.com
Energitransport AS 908 74 963 rindal@st.yx.no
Extra Surnadal    
Eyvind Nergård 915 42 657 eyvind@svorka.net 
Felleskjøpet Surnadal 71 65 77 22  
Foss Snekkeri AS 72 49 58 00 post@fossline.no
Føniks vask og rens AS 926 40 415  eva@foniks.no
Gjeldnes Thai massasje 970 62 492  
Gjensidige Forsikring Surnadal 71 65 70 00 surnadal@gjensidige.no
Gjensidige Orkla Forsikring 72 48 88 00 / 72 49 59 20 gjensidige.orkla@gjensidige.no
Gråhaugen Fjellstue 905 74 432  
Gåsvatn grus 905 74 077  
Hageland Surnadal 71 65 79 50  
Helgetunmarka Grunneierlag  992 68 150 helgetun@online.no
HMH Bygg & Eiendom AS 951 11 321 hansmharviken@hotmail.com 
Holte Maskin og Transport AS 90 971 078 pethol2@online.no
Husfliden Surnadal 71 65 74 80 post@husflidensurnadal.no
Indre Nordmøre Landbrukstenester 71 66 07 00 indre.nordmore@n-lt.no 
Indre Nordmøre Opplæringskontor 414 45 625 marit@inmo.no
Inga Dalsegg 415 79 523 art@ingadalsegg.com
iTrollheimen AS 930 88 652 post@itrollheimen.no
Karen Oddny's Heim og Hagetjenester 926 06 642 karen.oddny@svorka.net 
Kjells VVS 982 46 401 post@kjellsvvs.no 
KM Service 926 33 817 post@kmservice.no
Kombi Regnskap & Økonomi AS    
Kontorservice Ola Møkkelgjerd 71 66 26 00 kontorservice.ola@broadpark.no
Kvande Betongservice AS    
Kvanne Industrier AS 71 66 36 89  post@kvanne-industrier.no 
Kvatro takstol & element 47 65 04 00  
Kårliåsen hytteområde Tørsetmarka 414 70 561 marvro@online.no
Kårvatn Fjellutstyr AS 71 66 39 29 laila@fjellutstyr.no
Laget Vårsøg 415 46 860 varsog@varsoghelga.no 
Lediard Foto AS 913 72 562 foto@lediardfoto.com
Lerkebakken klippekafé 413 44 340 tanhegge@icloud.com
Letthus AS 71 66 53 73 post@letthus.no
Lokalt Løft 412 10 953 hakon@trollheimen-ns.no
LW Entreprenør AS 414 71 960 olav_lillemo@hotmail.com
Made By You 950 58 900 nettbutikk@madebyyou.no
Mekk Surnadal 984 13 972 surnadal@mekk.no
Merbygg AS 414 45 639 post@merbygg.no
Midt-Norge Autolakk AS 917 50 190 romundkb@hotmail.com
Midtnorsk HMS senter 71 66 03 26 post@mhms.no 
Midt-Norsk Olje AS 906 61 872 post@midtnorskolje.no
MidtNorge Port AS 909 23 984  
Murmester Skjølsvold 907 42 363  
Møbel-Fiske og Fagmøbler 71 65 77 90 surnadal@fagmobler.no
Møre Trucksenter AS 983 64 500 post@moretruck.no 
Nerskogen Skisenter 72 42 61 08 post@nerskogenskisenter.no 
Nordlund Maskin Service 941 54 747 vegard.nordlund@lmb.as 
Norgesfôr Røv Mølle 71 65 86 60 post@rov.norgesfor.no
Norsk Kvalitetsmat AS 71 66 06 80 post@kvalitetsmat.no
NORSØK 930 09 884 post@norsok.no
Norutbygg AS 71 65 75 60 post@norutbygg.no
Notar Nordmøre    
O.M. Grefstad AS / Ribi Autosenter AS    
Olaf Moen Eftf AS (Intersport) 71 65 75 85 post@moen.intersport.no
OPP & UT    
Pipelife Norge AS 71 65 88 00 firmapost@pipelife.no 
Polaris Nordmøre AS 40 007 042 firmamail@polaris-nordmore.no
Power Surnadal 71 65 99 50  expert.surnadal@power.no
PRE-BO AS 92 68 24 92 post@prebo.no 
RBL AS 48 319 611 post@landbrukssenter.no
Rindal Auto AS 926 19 482 rindalauto@svorka.net
Rindal Bensin & Service AS (YX Rindal) 94 15 34 49 rindal@st.yx.no
Rindal kommune 71 66 47 00 post@rindal.kommune.no
Rindal Maskin AS 71 66 51 51 irog@frisurf.no
Rindal Regnskapskontor 71 66 56 81 post@rindalregn.no 
Rindal Rørservice AS 71 66 55 92 post@rindalrs.no
Rindal Sparebank 71 66 40 00 post@rindalsbanken.no
Rindal Traktorservice AS 403 29 622  
Rindalshytter AS 71 66 41 40 rindalshytter@rindalshytter.no
Rindalslist AS 71 66 46 40 post@rindalslist.no 
Rindals-Tre AS 959 98 345 rindals-tre@ rindals-tre.no 
Roald Moen AS 905 03 524 post@roaldmoen.no
Rognskog Bil AS 71 66 56 70  
Saga Trollheimen Hotel 71 66 55 02 saga@sagatrollheimenhotel.no
Sentrum Motor AS 71 66 19 66 post@sentrum-motor.no
Serit IT Partner Møre 71 66 37 55 more@itpartner.no
SIV Industri-inkubator AS 975 71 356 magnel@sivas.no
Sollid Mek & Lakk Verksted AS 71 66 16 01 post@sollidmek.no
Statera økonomi AS 71 65 55 80 post@stateraokonomi.no
Stenberg Transport    
Storholt Bil og Service 71 66 57 77  
Surnadal Alpinsenter    
Surnadal Blomster 480 08 585  
Surnadal kommune 71 65 58 00 post@surnadal.kommune.no
Surnadal og Rindal Fotklinikk AS 71 66 04 74  
Surnadal Sparebank 71 66 27 00 post@bank.no
Surnadal Transportpartner AS 71 65 87 00 post@sutra.no
Surnadal trenings- og velværesenter 930 67 072 velvaere@svorka.net
Surnadal vidaregåande skole 71 65 52 20  surnadal.vgs@mrfylke.no
Sveen Auto AS 97 00 50 00  post-sveenauto@moller.no
Svorka 07165 hso@svorka.no
Sæterbø Hus & Hage 455 15 055 jes@shhas.no
Talgø 71 66 45 00 post.byggevare@talgo.no 
Tellesbø Karosseri AS 909 23 986 bjarne@tellesbo.no
Thai Food 47 61 92 87  
Thon Hotel Vårsøg 71 65 71 00 post@varsog-hotell.no
Todalen.no   red@todalen.no
Trio Regnskap Surnadal AS    
Trollheim AS 71 65 77 77 post@trollheim.no
Trollheimen sysenter 922 59 826 ildri@quiltebua.no
Trollheimen Treningssenter AS 970 86 386 post@trolltrening.no 
Tørset Malerservice AS 414 45 653 jtoerset@online.no
Ullkorga AS 907 21 179 post@ullkorga.no 
VIBO Entreprenør AS 48 04 11 00 vibo@vibo.no  
Vindøla Autosenter 92 226 895 roar-au@frisurf.no
Tips en venn Skriv ut