Tirsdag
Tirsdag Lett regn
Lett regn
Flau vind
Onsdag
Onsdag Skyet
Skyet
Flau vind

Kontakt Trollheimsporten

Ønsker du å komme i kontakt med Trollheimsporten.

Her finner du våre redaktører!

 

For kontakt med dagens redaktør: redaktor@trollheimsporten.no

Daglig leder:

Stian.jpg Stian Kooyman, e-post: stiankooyman@gmail.com Telefon: 976 31 926

 

Våre redaktører:

Ole trygve.jpg Ole Trygve Fosseide, e-post: ole@trollheimsporten.no Telefon: 976 82 829

Sigrid_350x389.jpg Sigrid Skjølsvold, e-post: Sigrid@trollheimsporten.no Telefon: 480 95 293

4723119_2422512.jpg Jorid Skjølsvold, e-post: jorid@trollheimsporten.no Telefon: 905 09 374

4723119_2442980.jpg Elise Karlstrøm Bjørnstad, e-post: elise@trollheimsporten.no Telefon: 481 77 078

4723119_1654345.jpg Gine Moen Kirkholt, e-post: gine@trollheimsporten.no  Telefon: 452 90 848



Redaktørene vår i Surnadal:

Eva S Rønning_150x150.jpg Eva S. Rønning, e-post: Eva@trollheimsporten.no Telefon: 97173939 

4723119_1995145.jpg Mari Vattøy, e-post: mari@trollheimsporten.no Telefon: 919 94 548

5336884_2444901.jpg Kristin Solem, e-post: kristin@trollheimsporten.no Telefon: 454 80 922

Freelancer:

Anne.jpg Anne Skjølsvold e-post: Anne@trollheimsporten.no

Tips en venn