Søndag
Søndag Skyet
20°
Skyet
Svak vind
Mandag
Mandag Delvis skyet
12°
Delvis skyet
Svak vind

Kontakt Trollheimsporten

For kontakt med dagens redaktør: redaktor@trollheimsporten.no

For henvendelser angående salg: jim@trollheimsporten.no

 

Mail til Trollheimsporten vil normalt bli besvart innen et par timer på dagtid. Unntaksvis kan det ta noe lengre tid. Mail som er sendt etter kl 19.00 vil vanligvis ikke bli besvart før neste dag.


Hovedredaktør:

Hilde Stavli Solli_150x196.jpg  Hilde Staveli Solli, e-post: hilde@trollheimsporten.no  Telefon: 971 12 427


Medredaktør/kontormedarbeider:

Sigrid_350x389_150x167.jpg Sigrid Skjølsvold, e-post: sigrid@trollheimsporten.no Telefon: 480 95 293
 

Salg/annonser:

Jim Børset.jpg  Jim Børset, e-post: jim@trollheimsporten.no Telefon: 909 82 700


Medredaktørene våre i Rindal:

Ole trygve.jpg Ole Trygve Foseide, e-post: ole@trollheimsporten.no Telefon: 976 82 829  

4723119_1654345.jpg Gine Moen Kirkholt, e-post: gine@trollheimsporten.no  Telefon: 452 90 848

 

Kari Bence, e-post             Telefon: 911 34 389


Medredaktørene vår i Surnadal: 

4723119_1995145.jpg Mari Vattøy, e-post: mari@trollheimsporten.no Telefon: 919 94 548

Ingrid Kvendset Fiske.jpg Ingrid Kvendset Fiske, e-post: ingrid@trollheimsporten.no Telefon: 901 38 420  


Freelancer:

Anne.jpg  Anne Skjølsvold

Tips en venn Skriv ut