Mandag
Mandag Lettskyet
11°
Lettskyet
Svak vind
Tirsdag
Tirsdag Delvis skyet
Delvis skyet
Lett bris
tp_logo_grønn_liggende

Her finner du e-postadresse og redaktørgruppa

Kontakt TP

Ønsker du å komme i kontakt med Trollheimsporten.

Her finner du våre redaktører!

 

For kontakt med dagens redaktør: redaktor@trollheimsporten.no

Ole trygve.jpg Ole Trygve Fosseide, e-post: ole@trollheimsporten.no Telefon: 976 82 829

Anne.jpg Anne Skjølsvold, e-post: anne@trollheimsporten.no Telefon: 464 74 805

Sigrid_350x389.jpg Sigrid Skjølsvold, e-post: sigrid70@live.no Telefon: 480 95 293

4723119_2422512.jpg Jorid Skjølsvold, e-post: jorid@trollheimsporten.no Telefon:

4723119_2442980.jpg Elise Karlstrøm Bjørnstad, e-post: elise@trollheimsporten.no Telefon:

4723119_1654345.jpg Gine Moen Kirkholt, e-post: gine@trollheimsporten.no

Redaktørene vår i Surnadal:

4723119_1995145.jpg Mari Vattøy, e-post: mari@trollheimsporten.no Telefon: 919 94 548

5336884_2444901.jpg Kristin Solem, e-post: kristin@trollheimsporten.no Telefon: 454 80 922

Kontor:

Stian.jpg Stian Kooyman, e-post: stiankooyman@gmail.com Telefon: 976 31 926

Tips en venn