Søndag
Søndag Delvis skyet
16°
Delvis skyet
Svak vind
Mandag
Mandag Delvis skyet
12°
Delvis skyet
Flau vind

Kontakt Trollheimsporten

For kontakt med dagens redaktør: redaktor@trollheimsporten.no

 

Mail til Trollheimsporten vil normalt bli besvart innen et par timer på dagtid. Unntaksvis kan det ta noe lengre tid. Mail som er sendt etter kl 19.00 vil vanligvis ikke bli besvart før neste dag.


Hovedredaktør:

Eva S Rønning_150x150.jpg Eva S. Rønning, e-post: eva@trollheimsporten.no Telefon: 97173939 


Medredaktør/kontormedarbeider:

Sigrid_350x389_150x167.jpg Sigrid Skjølsvold, e-post: sigrid@trollheimsporten.no Telefon: 480 95 293
 

Medredaktørene våre i Rindal:

Ole trygve.jpg Ole Trygve Fosseide, e-post: ole@trollheimsporten.no Telefon: 976 82 829 

4723119_2422512.jpg Jorid Skjølsvold, e-post: jorid@trollheimsporten.no Telefon: 905 09 374

4723119_1654345.jpg Gine Moen Kirkholt, e-post: gine@trollheimsporten.no  Telefon: 452 90 848



Medredaktørene vår i Surnadal: 

4723119_1995145.jpg Mari Vattøy, e-post: mari@trollheimsporten.no Telefon: 919 94 548

Ingrid Kvendset Fiske.jpgIngrid Kvendset Fiske, e-post: ingrid@trollheimsporten.no Telefon: 901 38 420 


Freelancer:

Anne.jpg Anne Skjølsvold e-post: anne@trollheimsporten.no

Tips en venn Skriv ut