Tirsdag
Tirsdag Skyet
10°
Skyet
Lett bris
Onsdag
Onsdag Regn
Regn
Svak vind

Kontakt Trollheimsporten

 

 

For kontakt med dagens redaktør: redaktor@trollheimsporten.no

 

Mail til Trollheimsporten vil normalt bli besvart innen et par timer på dagtid. Unntaksvis kan det ta noe lengre tid. Mail som er sendt etter kl 19.00 vil vanligvis ikke bli besvart før neste dag.


Konstituert hovedredaktør:

Eva S Rønning_150x150.jpg Eva S. Rønning, e-post: eva@trollheimsporten.no Telefon: 97173939 


Medredaktør/kontormedarbeider:

Sigrid_350x389_150x167.jpg Sigrid Skjølsvold, e-post: sigrid@trollheimsporten.no Telefon: 480 95 293
 

Teknisk ansvarlig:

Stian.jpg Stian Kooyman, e-post: stiankooyman@gmail.com Telefon: 976 31 926

 

Medredaktørene våre i Rindal:

Ole trygve.jpg Ole Trygve Fosseide, e-post: ole@trollheimsporten.no Telefon: 976 82 829 

4723119_2422512.jpg Jorid Skjølsvold, e-post: jorid@trollheimsporten.no Telefon: 905 09 374

4723119_2442980.jpg Elise Karlstrøm Bjørnstad, e-post: elise@trollheimsporten.no Telefon: 481 77 078

4723119_1654345.jpg Gine Moen Kirkholt, e-post: gine@trollheimsporten.no  Telefon: 452 90 848



Medredaktørene vår i Surnadal: 

4723119_1995145.jpg Mari Vattøy, e-post: mari@trollheimsporten.no Telefon: 919 94 548

5336884_2444901.jpg Kristin Solem, e-post: kristin@trollheimsporten.no Telefon: 454 80 922


Freelancer:

Anne.jpg Anne Skjølsvold e-post: anne@trollheimsporten.no

Tips en venn