Lørdag
Lørdag Lette snøbyger
Lette snøbyger
Svak vind
Søndag
Søndag Klarvær
-2°
Klarvær
Flau vind

Kontakt Trollheimsporten

For kontakt med dagens redaktør: redaktor@trollheimsporten.no

For henvendelser angående salg: jim@trollheimsporten.no

 

E-post til Trollheimsporten vil normalt bli besvart innen et par timer på dagtid. Unntaksvis kan det ta noe lengre tid. E-post som er sendt etter kl 19.00 vil vanligvis ikke bli besvart før neste dag.


Hovedredaktør:

Hilde Stavli Solli_150x196.jpg  Hilde Staveli Solli: E-post: hilde@trollheimsporten.no  Telefon: 971 12 427


Medredaktør/kontormedarbeider:

Sigrid_350x389_150x167.jpg Sigrid Skjølsvold: E-post: sigrid@trollheimsporten.no Telefon: 480 95 293
 

Salg/annonser:

Jim Børset.jpg  Jim Børset: E-post: jim@trollheimsporten.no Telefon: 909 82 700


Medredaktørene våre i Rindal:

Ole trygve.jpg Ole Trygve Foseide: E-post: ole@trollheimsporten.no Telefon: 976 82 829  

 

Kari Bence: E-post: kari@trollheimsporten.no Telefon: 911 34 389

Karstein Mauset: E-post: post@kmservice.no Telefon: 926 33 817
 


Medredaktørene vår i Surnadal: 

mari vattøy_150x150.jpg Mari Vattøy: E-post: mari@trollheimsporten.no Telefon: 410 034 38

Ingrid Kvendset Fiske.jpg Ingrid Kvendset Fiske: E-post: ingrid@trollheimsporten.no Telefon: 901 38 420  


Liv Berit Ansnes Brusethaug: E-post: livberit@trollheimsporten.no Telefon: 954 45 087

 


Freelancer:

Anne.jpg  Anne Skjølsvold

Tips en venn Skriv ut