- Torsdag 09.02 Årsmøte i Rindal pensjonistlag
- Torsdag 09.02 Poengrenn i Bolme
- Fredag 10.02 Rindal kino: Norgespremiere: Pus i støvler
- Fredag 10.02 Rindal kino: Chronicle
- Lørdag 11.02 Rindal kino: Pus i støvler
- Søndag 12.02 Gudstjeneste Rindal eldresenter
- Søndag 12.02 Høgmesse Øye kyrkje
- Søndag 12.02 Familiegudsteneste Åsskard kyrkje
- Søndag 12.02 Rindal kino: Pus i støvler
- Søndag 12.02 Rindal kino: Chronicle
Flott start for nye Trollheimsporten
Her ser vi bruken av Trollheimsporten time for time i februar. Det er interessant. Det starter i 6-tida, som vi ser og øker på utover morgenen til en topp i 10-tida - litt roligere midt på dagen, en topp i 17-tida, ned igjen og dagens topp klokka 21, for så å synke til litt etter midnatt.
Flest leser altså Trollheimsporten om kvelden, deretter kommer ettermiddagen, så om morgenen.
I februar har Trollheimsporten hatt 101 211 besøk. Flest besøk var det 3. mars, to dager etter lansering av den nye Trollheimsporten. Da var 4221 innom hovedsida. I gjennomsnitt har vi hatt 3614 besøk. I samme måned i fjor var det 96 250 besøk.
- Dette er vi utrolig godt fornøyd med, sier daglig leder og hovedredaktør Willy Karlstrøm. - Husk at februar har tre dager mindre enn normalt i år, samt at vi hadde lite besøk på den nye Trollheimsporten 1. februar, legger han til.
Liker du tall finner du statistikken for Trollheimsporten her fra leverandøren CustomPublish. Her finner du daglig og månedlig statistikkk, og hvor treffene kommer fra over heile verden.




























